Rezultatas – tas pats. Istorija – kita. Kauno „Žalgiris“ (7/1) antrą savaitgalį iš eilės susitiko su Prienų „CBet“ (4/6), tačiau namuose iškovojo pergalę tik po pratęsimo. Kauniečiai namuose 103:100 (31:24, 20:26, 26:21, 14:20, 12:9) nugalėjo „CBet“.

Prienų klube puikiai atrodė Tomas Digbeu. Jaunasis prancūzas pelnė 27 taškus ir surinko 35 naudingumo balus. Regimantas Miniotas pridėjo 23 taškus. Prieniškiai rungtynėms registravo 9 žaidėjus, o Khadimas Sow nuo suolo nepakilo.

Prieniškiai į priekį išsiveržti progų gavo nedaug, tačiau visas rungtynes laikėsi koviniu atstumu.

Nepaisant nuovargio ir Marquiso Wrighto, Egidijaus Dimšos penktųjų pražangų, prieniškiai toliau kovojo ir likus mažiau nei 4 minutėms „Žalgiris“ buvo priekyje 4 taškų atstumu (84:80). Likus minutei pranašumas sumenko iki 1 (86:85), o Tomas Digbeu dar stojo mesti dviejų baudos metimų. Realizavęs baudos metimus, prancūzas išvedė prieniškius į priekį.

Steve‘as Vasturia pelnė dvitaškį, tačiau Dominykas Domarkas įrideno sunkų dvitaškį ir likus 20 sekundžių vėl pirmavo „CBet“ (89:88). Po krepšiu įstrigęs Joffrey Lauvergne sužingsniavo, o prieniškiai prie baudų metimų linijos neklydo.

Klaida gynyboje kainavo daug – „CBet“ pametė Steve‘ą Vasturia, kuris baudė tritaškiu ir išplėšė pratęsimą.

Pratęsime komandos žaidė taškas į tašką ir likus minutei prieniškiai išsiveržė į priekį (98:100). Vis gi gelbėjimosi ratu vėl tapęs Steve’as Vasturia kritiniu metu rinko taškus, o prieniškiai nebeatsitiesė.

„Žalgiris“: S. Vasturia 25 (9/14 met.), J. Lauvergne 18 (7 atk. kam.), Artūras Milaknis 12 taškų.

„CBet“: T. Digbeu 27 (11 atk. kam., 10/19 met., 35 naud. bal.), R. Miniotas 23 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 30 naud. bal.), M. Wrightas 19 taškų.