Tomo Gaidamavičiaus debiutas už Prienų „Labas GAS“ komandos vairo apkarto. Prieniečiai išvykoje po atkaklios kovos 80:86 (19:18, 22:23, 17:25, 22:20) turėjo pripažinti Šiaulių „Šiauliai-7bet“ ekipos pranašumą.

Du pirmuosius kėlinius kova buvo ganėtinai tolygi. „Labas GAS“ vis stengėsi atitrūkti (38:31), tačiau labai greitai „Šiauliai-7bet“ susikurdavo progas, kurios lygindavo rezultatą – 41:41.

Po didžiosios pertraukos vaizdas pakito: šiauliečiai be atsako pelnė 6 taškus, o Eimantui Stankevičiui tęsiant gerą atkarpą, pranašumas artėjo prie dviženklio – 54:46. Galiausiai Paulius Danusevičius dar labiau didino atotrūkį (60:48), tiesa, du Justino Jogmino tritaškiai gerokai apkarpė svečių atsilikimą – 56:61.

Isaiah Armwoodo ir Jonathano Elmore’o tandemas tapo kertiniu šiauliečiams, kurie atstatė solidesnį pranašumą (71:58), tad rungtynių kontrolė liko šeimininkų rankose.

Ignas Sargiūnas bei Giedrius Stankevičius bandė kurstyti intrigą (71:78), o R.Gadiliauskas pridėjo svarbius baudos metimus (75:80). Tiesa, dar kelių progų „Labas GAS“ neišnaudojo, nors tolimi metimai galėjo rėžti atsilikimą iki vos poros taškelių.

Liko 40 sekundžių, nei G.Stankevičius, nei J.Jogminas neišnaudojo šansų ir vėl, o baudų mesti galiausiai stojo E.Stankevičius, kuriam ranka nesudrebėjo nė sykį per keturis metimus – 84:75.

Labas GAS: Jovanas Kljajičius 16 tšk., Erikas Venskus 15 tšk., Justinas Jogminas (3/3 trit., 6 atk. kam.) 12 tšk., Rokas Gadiliauskas 11 tšk., Ignas Sargiūnas 8 tšk.