Nuoširdžiai džiaugiamės, jog būtent Jūs – ištikimiausi Prienų „CBet“ komandos sirgaliai sugrįžtate palaikyti mūsų gyvai Prienų sporto arenoje! Prieš atvykstant į rungtynes abonementų savininkams reikia atlikti registraciją, užpildant žemiau esančią formą.

Daugiau nei vieną abonementą įsigiję sirgaliai kiekvieną iš abonementų registruokite atskirai (ne visus kartu).

SVARBU! Užpildžius informaciją papildomai pirkti bilieto į rungtynes nereikės. Visgi, sėdima vieta gali šiek tiek skirtis nuo Jūsų turėtos abonemento vietos, siekiant užtikrinti saugų rungtynių stebėjimą. Neužsiregistravusiems į rungtynes su abonementu patekti nebus galima.

REGISTRACIJA BUS VYKDOMA IKI 2021 BALANDŽIO MĖN. 26 D. (imtinai)

▶ Į Prienų sporto areną patekti galėsite likus 30 minučių iki rungtynių pradžios (pvz. rungtynių pradžia 18:30, durys atidaromos 18:00).
▶ Bilietų įsigyti Prienų sporto arenoje NEBUS GALIMA. Laisvų likusių bilietų prekyba bus vykdoma tik elektroniniu būdu per Tiketa.lt
▶ Įėjus į areną privaloma dėvėti MEDICININĘ KAUKĘ ARBA RESPIRATORIŲ. Medžiagines veido kaukes galima naudoti tik kaip papildomas, užsidedant jas ant medicininės kaukės ar respiratoriaus viršaus.
▶ Arenos viduje negalima valgyti maisto ar gerti gėrimų.
▶ Tarp sėdinčių žiūrovų privaloma išlaikyti dviejų sėdimų vietų atstumą. Gretimas sėdimas vietas gali užimti ne daugiau kaip 2 asmenys iš tos pačios šeimos, namų ūkio ar kartu atėję į renginį.

Jūsų elektorinio pašto adresas bei telefono numeris bus naudojami tik informacijai apie sėdimos vietos pasikeitimus bei COVID-19 grėsmėms iškilus.