Prienų „Labas GAS“ komanda jau startavo 2021–2022 metų Lietuvos krepšinio lygos sezone, o dabar pradeda ir bilietų prekybą į spalio mėnesio namų rungtynes.

Dėl pasaulyje esančios neprognozuojamos pandeminės situacijos, šį sezoną Prienų klubas neprekiaus sezono abonementais, o bus parduodami bilietai į atskiras rungtynes, kurių kaina sieks 5 Eur.

Tuo tarpu visi praėjusio sezono abonementų savininkai galės pasinaudoti 40 proc. nuolaida visiems bilietams į rungtynes – perkant bilietus internetu reikės įvesti turėto abonemento brūkšninį kodą.


Bilietus į visas spalio mėnesio namų rungtynes galima įsigyti internetu, bilietų platinimo sistemoje Tiketa.lt arba paspaudus ant nuorodos ČIA.


Pirmąjį 2021–2022 metų susitikimą Prienų arenoje bus galima išvysti spalio 7 d., kai į Prienus atvyks Virginijaus Šeškaus treniruojama Jonavos „CBet“ komanda, su kuria mūšis vyks pirmajame Karaliaus Mindaugo taurės turnyro atrankos etape.

KMT grupės etape susitikimai namuose taip pat laukia ir spalio 21 d. bei spalio 28 d., kuriuose prieniečiai atitinkamai susigrums su Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ ir Klaipėdos „Neptūno“ ekipomis.

Tuo tarpu LKL čempionate kovos namuose laukia su Panevėžio „Lietkabelio“ (spalio 12 d.), Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (spalio 17 d.) ir Vilniaus „Ryto“ (spalio 23 d.) komandomis.

Prienų „Labas GAS“ komanda primena, jog Lietuvos Respublikos Vyriausybei atnaujinus reikalavimus uždarose patalpose vykstantiems renginiams, į rungtynes bus įleidžiami tik Galimybių pasus turintys žiūrovai.