Prienų „Skycop“ nepavyko pateikti staigmenos ir palaužti Vilniaus „Ryto“ komandos. Prieniškiai namuose tik po atkaklios kovos 71:81 (19:22, 15:18, 16:16, 21:25) turėjo pripažinti sostinės krepšininkų pranašumą.

Į Prienus iš Panevėžio „Lietkabelio“ sugrįžęs Vytenis Lipkevičius per 23 minutes pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai) bei sugriebė 5 atšokusius kamuolius.

Prieniškiai viso susitikimo metu atkakliai kabinosi į varžovų atlapus ir ketvirtojo kėlinio viduryje netgi išsiveržė į priekį 61:58. Likus žaisti vos dvi minutes „Skycop“ atsilikinėjo tik 69:72.

Vis dėlto tuomet Arnas Butkevičius perėmė labai svarbų kamuolį ir išprovokavęs nesportinę varžovų pražangą įmetė baudos metimą (73:69). Netrukus D.J. Seeley pridėjo tritaškį su pražanga (77:69) bei taip užtikrino „Rytui“ pergalę.

Lemiamu metu klydę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai iš viso padarė 19 klaidų, kuomet jų varžovai prarado 12 kamuolių.

Šeimininkai metė net 35 tritaškius, iš kurių pataikė 8 (22 proc. taiklumas). Vilniečiai įmetė 6 tolimus metimus iš 17 (35 proc. taiklumas).

„Skycop“: Martynas Gecevičius (7 atk. kam.) 18 tšk., Darjušas Lavrinovičius (6/7 dvit.) 12 tšk., Gintaras Leonavičius 8 tšk., Mindaugas Lukauskis (6 rez. perd.), Kšištofas Lavrinovičius ir Michaelas Bruesewitzas (6 atk. kam.) po 6 tšk., Vytenis Lipkevičius ir Arnas Labuckas po 5 tšk., Tyrone’as Nashas 3 tšk., Domantas Šeškus 2 tšk., Ignas Lukošius ir Ernestas Mankauskas aikštelėje nepasirodė.