Prienų „Skycop“ komandai nepavyko parsivežti pergalės iš Klaipėdos. Prieniškiai išvykoje 67:92 (21:14, 16:29, 8:25, 22:24) nusileido uostamiesčio „Neptūno“ klubui.

Po pirmųjų dviejų kėlinių Klaipėdos ekipa turėjo 6 taškų persvarą (43:37). Po pertraukėlės „Neptūnas“ suvaržė varžovų puolimą bei startavo spurtu 12:0. Pirmuosius taškus po pertraukos „Skycop“ pelnė beveik įpusėjus kėliniui, tačiau „Neptūnas“ ir vėl surinko 9 taškus be atsako, kas leido atitolti jau triuškinančiu skirtumu – 68:43.

Paskutinės 10 minučių, nepaisant keturių „Skycop“ tolimų metimų, situacijos nebepakeitė.

Rungtynių pradžioje Martyno Gecevičiaus tolimi metimai ir komandos draugų pagalba leido „Skycop“ atitrūkti 12:4. Nors „Neptūnas“ vis bandė panaikinti deficitą, rezultatą persverti pavyko tik po atkarpos 9:0 antrajame kėlinyje – 23:21.

Kol „Skycop“ naudojosi tolimais metimais, į juos tuo pačiu atsakydavo Tomas Delininkaitis. Varžovų pražangas klaipėdiečiai taip pat išnaudojo tiksliai bei tik Ovidijaus Varanausko tolimas šūvis sušvelnino rezultatą prieš ilgąją pertrauką – 37:43.

„Skycop“: Mindaugas Lukauskis 21 tšk., Mike’as Bruesewitzas 11 tšk., Martynas Gecevičius 9 tšk., Ovidijus Varanauskas ir Gintaras Leonavičius po 7 tšk., Maverickas Morganas 6 tšk., Kšištofas Lavrinovičius 4 tšk., Arnas Labuckas 2 tšk., Domantas Šeškus, Darjušas Lavrinovičius ir Austinas Ariansas taškų nepelnė.