Nesėkmingai rungtynes pradėję Prienų „Skycop“ krepšininkai patyrė pralaimėjimą „Betsafe–LKL“ čempionate. Prieniškiai namuose 80:88 (11:30, 24:17, 16:15, 29:26) nusileido „Šiaulių“ krepšininkams.

„Skycop“ neišgelbėjo be keitimų rungtyniavęs Martynas Gecevičius, kuris smeigė 6 tritaškius ir surinko 22 taškus.

Šiauliai“ rungtynes pradėjo tiesiog nuostabiai ir iškart pasiuntė prieniškius į nokdauną. Svečiai iš Šiaulių jau po 10 minučių turėjo itin solidžią persvarą – 30:11.

Vis dėlto tris tritaškius per du kėlinius pataikęs M, Gecevičius iki ilgosios pertraukos padėjo prieniškiams sumažinti deficitą iki 12 (35:47).

„Šiauliai“ trečiajame kėlinyje buvo ir vėl nutolę nuo varžovų (62:40), tačiau keturios klaidos ketvirčio pabaigoje leido „Skycop“ krepšininkams spurtuoti 11:0 bei priartėti iki 11 taškų prieš lemiamą kėlinį – 51:62.

Nors ketvirtojo kėlinio metu „Skycop“ sumažino deficitą iki 8 taškų, arčiau „Šiauliai“ varžovų nebeprisileido. Geriau susitikimą užbaigę „Šiauliai“ sugebėjo nutraukti 11 pralaimėjimų seriją „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.

„Skycop“: Martynas Gecevičius (6/14 trit., 6 rez. perd., 24 n.b.) 22 tšk., Darjušas Lavrinovičius 16 tšk., Arnas Labuckas (9 atk. kam., 3/8 trit.) 14 tšk., Vytenis Lipkevičius 10 tšk., Kšištofas Lavrinovičius ir Gintaras Leonavičius po 8 tšk., Ovidijus Varanauskas 2 tšk., Ignas Lukošius taškų nepelnė, o Domantas Šeškus ir Ernestas Mankauskas aikštėje nepasirodė.