Prienų „CBet“ namų rungtynės nuo šiol bus dar įspūdingesnės, kadangi komandos atstovai dėl ateities rungtynių organizavimo pasirašė bendradarbiavimo sutartį su muzikos, šviesų ir garso sprendimus įgyvendinančia įmone „RMI muzikos servisas“.

„Praėjusiais metais kartu su RMI sukūrėme neeilinę šventę Prienų „CBet“ – Kauno „Žalgiris“ rungtynėse, kuriose sulaukėme ir milžiniško fanų dėmesio. Emocijose užplūdusi arena nepaliko abejingų. Sieksime, kad taip būtų ir ateityje“, – mintimis po mačo dalijosi Prienų „CBet“ komandos vadovas Adomas Kubilius.

2020 metais ir daugiau namų rungtynių bus organizuojama pasitelkiant profesionalias „RMI muzikos servisas“ paslaugas, kurie rūpinsis žaidėjų pristatymais, garso ir šviesų efektais bei vizualizacijomis renginių metu, LED ekranais.

„Džiaugiamės užmezgę ilgalaikę draugystę su Prienų klubo atstovais. Tai, ką žiūrovai matė arenoje bei prie televizorių ekranų buvo ne vienkartinis reginys – tokias krepšinio šventės akimirkas dovanosime dažniau“, – kalbėjo „RMI muzikos servisas“ vadovas Raimondas Maročka.

„RMI muzikos servisas“ renginyje rūpinosi ne tik apšvietimu, LED ekranais ar garsu, bet ir iškilmingu Virginijaus Šeškaus pagerbimu bei marškinėlių iškėlimo ceremonija.

RMI savo veiklą vykdo jau daugiau nei 20 metų, todėl sukaupta patirtis, profesionali komanda ir rinkos naujienų išmanymas leis kurti nestandartinius ir tik Prienų komandai pritaikytus sprendimus.