AUTOTOJA įmonės, oficialios „Toyota“ atstovės Lietuvoje, generalinis direktorius Vytautas Naujalis ir krepšinio klubo Prienų „Skycop“ direktorius Adomas Kubilius susitarė pratęsti, dar praėjusiais metais prasidėjusį, bendradarbiavimą. Ekipos vyriausiajam treneriui Virginjui Šeškui bei krepšininkams perduoti keturi klubo logotipais paženklinti „Toyota“ automobiliai.

„Vertiname besitęsiančią draugystę. Praėjęs sezonas mums nebuvo labai sėkmingas, tačiau dėkojame „Toyota“ atstovams, jog pasitiki klubu net ir ne po pačiu geriausiu metu. Galime tik džiaugtis, kad mūsų krepšininkai bei treneris ir šįmet važinės puikiais „Toyota“ automobiliais. Tikime, kad tai komandai taps puikia motyvacija siekti pergalių ir kelti sau vis didesnius tikslus. Norime džiuginti savo gerbėjus bei pateisinti rėmėjų pasitikėjimą“, – kalbėjo Prienų „Skycop“ klubo vadovas.

UAB „Autotoja“ vadovas Vytautas Naujalis, paklaustas apie partnerystę teigė: „Džiaugiamės antrus metus galėdami prisidėti prie krepšinio plėtros. Manau, jog svarbu palaikyti ne tik stipriausias komandas, bet ir mažesniuose miestuose ugdomus profesionalus. Sportas įkvepia ir svarbiausia – suvienija. Noriu palinkėti atsinaujinusiai Prienų komandai kelti sau iššūkius, svajoti, siekti ir pasiekti stulbinančių rezultatų!“