Prienų „CBet“ ekipos rėmėjų gretas papildė dar viena nauja bendrovė – didmenine prekyba vaistais ir medicininėmis prekėmis užsiimanti „ICG Farma“.

„Labai smagu prisidėti prie ambicijų nestokojančio ir ilgalaikę viziją turinčio krepšinio klubo. Tikime, jog bendradarbiavimas padės dar dažniau Prienų „CBet“ komandos sirgalius džiuginti pergalėmis ir gražiu žaidimu“, – teigė „ICG Farma“ valdybos narys Raimondas Šlepetys.

„Kiekvienas rėmėjas mūsų klubui yra svarbus. Manau, kad šis bendradarbiavimas abiems pusėms bus naudingas, o Prienų krepšinio sirgaliams galėsime padovanoti dar daugiau pergalių“, – kalbėjo Prienų „CBet“ komandos direktorius Adomas Kubilius.

UAB „ICG Farma“ – lietuviško kapitalo didmeninė farmacijos bendrovė, veiklą, pradėjusi dar 2008 m. Nuo įsikūrimo, tapusi viena sparčiausiai augančių bendrovių regione  UAB „ICG Farma“ yra daugelio vakarietiškų aukštos kokybės vaistų ir medicinos prekių tiekėja. Per ilgus metus išplėtotas tarptautinis partnerių tinklas leidžia bendrovei nuolat augti ir plėstis į naujus regionus ir verslo šakas.