Prienų „CBet“ (1/1) klubas buvęs priekyje didžiąją rungtynių dalį tik įtemptos kovos namuose turėjo pripažinti Vilniaus „Ryto“ (2/0) pranašumą 90:80 (18:30, 17:13, 25:18, 30:19).

Prienų ekipa uždavė gerą toną rungtynėms: po spurto 12:0 pirmavo prieš „Rytą“ jau 27:13. Taškų stygių vilniečiai nutraukė, tačiau ketvirtį šeimininkai vis tiek laimėjo tvirtai (30:18), tuo tarpu antrąjį kėlinį abi ekipos pradėjo strigusiu puolimu.

Vis tik Roko Gusčio ir Mindaugo Girdžiūno taškai „Ryto“ atsilikimą mažino (31:41), o „CBet“ neišnaudojo progų – nepataikė bei klydo, kas lėmė, jog po antrojo kėlinio persvara mažėjo iki 8 taškų – 43:35.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai buvo susigrąžinę dviženklę persvarą (61:50), tačiau neilgam. „Rytas“ pataikė 8 baudos metimus iš eilės, o R. Gustys ketvirtį baigė dvitaškiu – po jo svečiai atsiliko tik minimaliai – 60:61.

Paskutiniame kėlinyje „Rytas“ spurtavo: po tritaškį pridėjo M. Girdžiūnas, Augustas Marčiulionis ir Gytis Radzevičius, o spurtas tęsėsi iki 15:0 – 79:68. Taip buvo padėtas pagrindas pergalei, kurią „Rytas“ pasiėmė.

„CBet“ ekipai po 19 taškų pelnė M. Wrightas ir Regimantas Miniotas (8 atk. kam.), 11 – Mindaugas Sušinskas, 10 – Ernestas Mankauskas, 6 – Tomas Digbeu.

„CBet“ treneris Mantas Šernius pripažino, kad pergalės norėjosi, tačiau antroji rungtynių dalis ir mentaliteto problemos koją pakišo.

„Su geresniais sprendimais gynyboje ir puolime po pirmosios dalies turėjome išeiti su didesne persvara. Dar komanda turi subręsti, prisiimti didesnę atsakomybę už sprendimus puolime, o gynyboje turime laikytis disciplinos.

Trečiame kėlinyje pajutau duobę – jaučiu, labiau dėl to, kad turėjome nelengvas rungtynes su „Lietkabeliu“. Mes turime mažesnę rotaciją, tad jaučiau, kad trūko jėgų, dėl ko iškart pritrūko psichologinių klaidų. Agresyvumas ir energija ketvirtame kėlinyje buvo dingę“, – sakė jis.

lkl.lt