Pirmosios pergalės teks palaukti – Prienų „Labas GAS“ komanda namuose 62:87 (17:19, 13:24, 16:25, 16:19) nepasipriešino Klaipėdos „Neptūno“ komandai.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką, o antrojo ketvirčio pradžioje Prienų klubas dar pirmavo 24:21. Vis dėlto netrukus „Neptūnas“ surengė spurtą 8:0 bei įgijo dviženklį pranašumą 36:26, o dar aukštesnę pavarą svečiai įjungė po pertraukos.

Trečiajame kėlinyje uostamiesčio ekipa greitame puolime rinko taškus dėjimais ir įgijo triuškinančią persvarą 68:44.

Paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas, kurio metu svečiai iš Klaipėdos ir toliau didino savo pranašumą. Vienu metu jis buvo pasiekęs ir 30 taškų ribą (78:48).

Labas GAS“: Rapolas Ivanauskas 15 tšk., Jovanas Kljačičius 9 tšk., Justinas Jogminas 8 tšk., Ignas Sargiūnas ir Erikas Venskus po 7 tšk., Juwanas Durhamas 6 tšk.