Tradiciniame krepšinyje sunkiai įsivaizduojama dvikova taps įgyvendinama virtualioje erdvėje. Prienų „CBet“ esporto komanda jau šį sekmadienį, 20:00 val. draugiškame mače susigrums su legendinio Atėnų „Panathinaikos“ esporto komanda.

Rungtynės bus draugiškos, o jose komandos kausis iki dviejų pergalių. „Susitikti su Europos krepšinio grandų esporto komanda mums yra didelė garbė. Tikime, jog judame teisinga kryptimi ir sirgaliams padovanosime pergalę bei dar ne vieną įdomų susitikimą“- teigė Prienų „CBet“ esporto ekipos vadovas Žygimantas Vingelis.

Verta pažymėti, jog „Panathinaikos“ esporto ekipos garbę gina ir buvęs profesionalus krepšininkas Brentas Petway, kuris 2015 metais buvo tapęs Graikijos čempionu, vilkėdamas pagrindinės „Panathinaikos“ priešininkės, Pirėjo „Olympiacos“ komandos marškinėlius. Tais pačiais metais B. Petway kovėsi ir Eurolygos finale su Madrido „Real“ ekipa, kur turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Manau, jog smagiai praleisime laiką – to pačio linkiu ir visiems žiūrovams. Suprantama, jog mums kaip komandai svarbu laimėti rungtynes, tačiau norime sirgaliams padovanoti ir pramogą“- teigė „Panathinaikos“ esporto klubo kapitonas Ilias Grillias (slapyvardis Tarax).

Prieniečių esporto komandos kapitonas Mindaugas Norvilas, kalbėdamas apie susitikimą su Europos krepšinio milžinu sakė: „Mums tai itin didelis įvertinimas. Nors tai bus tik draugiškas mačas, manau, esame pastebimi Europos esporto padangėje ir bandysime parodyti geriausia ką mokame bei iškovoti pergalę.“

Tiesioginę rungtynių transliaciją tarp Prienų „CBet“ ir Atėnų „Panathinaikos“ esporto komandų galėsite stebėti Prienų „CBet“ klubo „Facebook“ paskyroje nuo 20:00 val. Transliaciją rasite paspaudę čia.