Prienų „Skycop“ „Betsafe–LKL“ čempionate patyrė skaudžiausią sezono nesėkmę. Prieniškiai išvykoje 48:93 (11:23, 14:21, 14:31, 9:18) suklupo prieš Kauno „Žalgirį“ senojoje Kauno Sporto Halėje.

Viso susitikimo metu pirmavę varžovai jau pirmosiomis minutėmis atitrūko 13:3, o besibaigiant pirmajam kėliniui prieniškiai turėjo 15-os taškų deficitą 23:8.

Prieš pertrauką „Skycop“ atsiliko 43:20, o antroje susitikimo pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė – apsukų nemažinę kauniečiai nestabdomi toliau bėgo į priekį.

„Po tokių rungtynių nėra ką pasakyti. Baisiausia, kad nesimato rezervo. Gal treneris neišaiškina kažko, gal amžius. Nei teisintis nesinori, nei kažko kaltinti nesinori, tai yra baisiausia. Aikštelėje yra visiškas chaosas“, – dėl triuškinančios nesėkmės apgailestavo Virginijus Šeškus.

„Skycop“: Vytenis Lipkevičius 12 tšk., Mike’as Bruesewitzas 9 tšk., Martynas Gecevičius ir Ovidijus Varanauskas po 8 tšk., Anthony Lee 6 tšk., Darjušas Lavrinovičius ir Kšištofas Lavrinovičius po 2 tšk., Gintaras Leonavičius 1 tšk., Domantas Šeškus, Ernestas Mankauskas ir Arnas Labuckas taškų nepelnė.