Po pertraukos Lietuvos krepšinio lygoje sugrįžusi Prienų „CBet“ ekipa namuose 97:67 (24:19, 24:21, 28:7, 21:20) pripažino Vilniaus „Ryto“ pranašumą.

Vilniečiams tai buvo aštuntoji pergalė iš eilės čempionate. Primename, kad vilniečių gretas neseniai paliko Ryanas Boatrightas, o prieniškių – Marquisas Wrightas.

Du ketvirčius „CBet“ aktyviai kabinosi į rungtynes ir žaidė taškas į tašką su varžovais, tačiau vėliau viskas krypo kardinaliai kita linkme. Jau antrą kėlinį „Rytas“ baigė spurtu 8:0 ir tai tapo gera įžanga prieš antrą mačo dalį – 48:40.

Trečiame kėlinyje Prienų komandos puolimas visiškai užstrigo, praleista net 17 taškų iš eilės, tad „Rytas“ ėmė visiškai kontroliuoti rungtynes – 70:44. Tai stipriai apsunkino situaciją šeimininkams, kurie iki susitikimo pradžios kelio į sugrįžimą neberado.

Po susitikimo „CBet“ treneris Mantas Šernius kalbėjo apie komandos trūkumus.

„Vis dar manau, kad nesame pasiruošę įveikti „Rytą“. Ypač, kai jie žaidė komandiškai. Jie buvo tikra komanda, todėl ir nugalėjo. Matau, kad mūsų komandos stuburas greitai susilpnėjo ir trečiame kėlinyje mums jį greitai perlaužė. Visus kitus kėlinius buvome arti, ten, kur norime. 90 taškų rodo, kad mums nepavyksta parodyti teisingos energijos ir agresijos 40 minučių. Aišku, prarasti įžaidėją ir greitai persigrupuoti nėra lengva“, – sakė jis.

„Rytas“: Gytis Radzevičius 17, Ivanas Buva 13, Augustas Marčiulionis ir Andrew Goudelockas (5 rez. perd.) – po 12, Lukas Uleckas 10.

„CBet“: Tomas Digbeu 20 (0/5 trit.), Ignas Sargiūnas 13 (6 atk. kam.), Simas Jarumbauskas 9, Egidijus Dimša ir Mindaugas Sušinskas – po 7.