Visas rungtynes su Klaipėdos „Neptūno“ ekipa kovoję prieniškiai suklupo tik lemiamu metu ir nepateko į „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalinį ketvertą.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai antrose ketvirtfinalio rungtynėse 80:89 (29:20, 21:29, 22:26, 8:14) nusileido uostamiesčio krepšininkams.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie nesunkiai rasdavo spragų prieniškių gynyboje ir pabėgo į priekį 16:9. Tačiau svečiai nesutriko ir netrukus, padedami savo snaiperių, rezultatą išlygino – 18:18. Kėlinio pabaigoje puikią atkarpą puolime sužaidė D. Lavrinočius ir po pirmųjų dešimties minučių prieniškiai pirmavo 29:20.

Toks šaltas dušas, atrodo, pažadino klaipėdiečius – antrojo ketvirčio starte jie spurtavo 9:0 ir grąžino lygybę – 29:29. Vėliau uostamiečio krepšininkai trumpam buvo atitrūkę, tačiau Ž. Janavičiaus baudos metimai rezultatą vėl išlygino – 36:36. Antroje kėlinio dalyje abi komandos keitėsi taikliais metimais, o įpusėjus dvikovai minimalią persvarą turėjo Virginijaus Šeškaus auklėtiniai – 50:49.

Po pertraukos geriau startavo prieniškiai – 7 iš eilės pelnyti taškai vėl leido jiems kiek labiau atitrūkti – 57:49. Klaipėdiškiai rado atsaką į tokį varžovų žaidimą ir vėl priartėjo – 64:66, o vėliau persvėrė rezultatą ir likus žaisti paskutines dešimt minučių jau pirmavo 72:69.

Pirmasis komandų tarpusavio susitikimas baigėsi lygiosiomis, tad bet kuriai ekipai, norint patekti tarp keturių stipriausių komandų, užteko laimėti rungtynes bet kokiu taškų skirtumu.

Prieniškiai vertėsi be namie palikto traumuoto Anthony Lee Jr., aikštelėje taip pat nepasirodė ir rungtynėms registruotas, bet irgi skausmus jaučiantis ekipos kapitonas Mindaugas Lukauskis. „Skycop“ savo rotacijoje iš viso naudojo vos 8 žaidėjus.

„Buvo neblogos rungtynės, kuriose parodėme, kad mokame pelnyti taškus, – po pralaimėjimo kalbėjo prieniškių treneris Virginijus Šeškus. – Didžiausios problemos mums kilo ketvirtajame kėlinyje, kai varžovai pradėjo keistis. Dauguma mūsų žaidėjų rungtyniavo po 34-35 minutes, iš esmės ėjome va bank, tačiau „Neptūnas“ įmetė kelis tritaškius. O žaidžiant namuose tie tritaškiai duoda tikrai daug.

Pabaigoje ir žaidėjų galvos, ir kojos jau buvo nebe tos ir sprendimai kardinaliai skyrėsi nuo tų, kurie buvo priimami likusių rungtynių metu.“

„Skycop“: Darjušas Lavrinovičius (6 atk. kam.) 23 tšk., Vytenis Lipkevičius 18 tšk., Žygimantas Janavičius 15 tšk., Martynas Gecevičius (10 rez. perd.) 12 tšk., Arnas Labuckas (8 atk. kam.) 6 tšk., Malcolmas Grantas 5 tšk., Kšištofas Lavrinovičius 1 tšk., Domantas Šeškus, Mindaugas Lukauskis ir Ernestas Mankauskas aikštėje nepasirodė.