Komandos legionieriai pelnė daugiau nei pusę komandos taškų, tačiau Prienų „Labas GAS“ nusileido Vilniuje. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai išvykoje 77:106 (10:18, 21:26, 26:35, 20:27) turėjo pripažinti Vilniaus „Ryto“ pranašumą.

Sostinės ekipa dviženklį pranašumą įgijo jau pirmojo kėlinio pabaigoje, kai spurtavo 8:0 ir atsiplėšė 18:8. Įpusėjus susitikimui komandas skyrė 13 taškų – 44:31.

Po pertraukos vilniečiai įjungė dar aukštesnę pavarą ir pradėjo varžovų triuškinimą – įpusėjus trečiajam kėliniui „Rytas“ jau buvo nutolęs 63:36.

Likęs rungtynių laikas buvo formalumas. Vilniaus klubas toliau užtikrintai kontroliavo situaciją ir nuskambėjus finalinei sirenai džiaugėsi eiline pergale.

Labas GAS:  Jovanas Kljajičius 16 tšk., Tahjus Eaddy 14 tšk., Ivanas Perasovičius (6 atk. kam.) 11 tšk., Erikas Venskus 8 tšk., Ignas Sargiūnas (5 atk. kam.) 7 tšk., Juwanas Durhamas ir Giedrius Stankevičius po 6 tšk.