Prienų „Skycop“ klubas turi naują partnerį – juo tapo sausų pusryčių ir užkandžių gamintojas „Naujasis Nevėžis“. Ilgakiemyje įsikūrusi ir nuo 1991 metų veiklą vykdanti įmonė nuo šiol bus ir viena Prienų komandos rėmėjų.

„Esame laimingi, pradėdami bendradarbiavimą su viena didžiausių savo srities bendrovių Baltijos regione, – kalbėjo „Skycop“ klubo direktorius Adomas Kubilius. – Tikimės, kad ši partnerystė bus naudinga ne tik komandai, bet ir mūsų sirgaliams.“

Šiuo metu Kauno rajono gamintojų sausi pusryčiai gabenami ne tik į kaimynines Rusiją, Lenkiją, Baltarusiją, Ukrainą ar atokesnes Vokietiją, Daniją, Ispaniją, bet ir į tolimas egzotiškas šalis – Keniją, Kiprą, Libaną, Tunisą, Kiniją, Indoneziją. 2015-aisiais įmonė produkciją eksportavo net į 45 valstybes, o pajamos iš eksporto siekė apie 80 proc. visų bendrovės pajamų.

„Džiaugiamės, galėdami prisidėti prie Prienų „Skycop“ komandos sėkmės, lydėti ją į pergales, taip pat manome, kad krepšinis, kaip užkrenčiantis ir visų mylimas komandinis žaidimas, prisideda prie jaunimo užimtumo, ypač Lietuvos regijonuose, kas mums kaip įmonei, gaminančiai produktus skirtus, visų pirma, jaunimui ypač svarbu.” – sakė „Naujasis Nevėžis“ direktorius Gediminas Krutulis.