Legendinėje Kauno sporto halėje vykusiose rungtynėse patirtas skaudus pralaimėjimas. „Betsafe-LKL“ čempionus, Kauno „Žalgirio“ klubą testavę prieniškiai patyrė skaudžią nesėkmę – 67:96 (15:30, 16:23, 18:24, 18:19).

Viso susitikimo metu pirmavę varžovai pabėgo jau pirmajame kėlinyje, kai po spurto 23:4 išsiveržė į priekį 30:12. Įpusėjus susitikimui komandas skyrė 22 taškai – 53:31.

Po pertraukos „Skycop“ demonstravo gyvybės ženklus ir kurį laiką neleido varžovams tolti, bet trečiajam ketvirčiui artėjant link pabaigos žalgiriečiai spurtavo 14:2 bei atitrūko 75:47.

„Tikėjausi pralaimėti mažesniu skirtumu, – sakė Virginijus Šeškus, – pusė skirtumo susidėjo iš to, jog nesilaikėme nuostatų, kurias buvome susitarę prieš susitikimą. Žaidėme labai banguotai, o per kelias minutes praleisdavome po 8 ir daugiau taškų. Savo žaidėjų akyse nemačiau ugnelės. Rodome, kad galime žaisti, bet patenkame į dideles duobes. Nesilaikome derinių, o tokie dalykai yra skausmingi.“

„Skycop“: Žygimantas Janavičius 17 tšk., Arnas Labuckas (6 atk. kam.) 10 tšk., Mindaugas Lukauskis ir Martynas Gecevičius po 8 tšk., Gintaras Leonavičius ir Vytenis Lipkevičius po 7 tšk., Darjušas Lavrinovičius (6 atk. kam.) 6 tšk., Kšištofas Lavrinovičius 3 tšk., Malcolmas Grantas 1 tšk., Anthony Lee taškų nepelnė, o Domantas Šeškus ir Ernestas Mankauskas aikštėje nepasirodė.