Prienų „Skycop“ galingai pradėjo pasirodymą Karaliaus Mindaugo taurės turnyre. Praėjusį sezoną paskutinę vietą „Betsafe-LKL“ čempionate užėmusi komanda parodė savo jėgą prieš Nacionalinės krepšinio lygos bronzos medalių laimėtojus.

Geležinę gynybą demonstravę Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose 78:54 (20:10, 21:12, 25:12, 12:20) sutalžė Šakių „Vyčio“ krepšininkus bei viena koja atsidūrė antrajame Karaliaus Mindaugo taurės etape.

Pirmajame turnyro etape komandos tarpusavyje žaidžia dvejas rungtynes, o geresnį taškų santykį po jų turinti ekipa patenka į kitą etapą. Atsakomosios šios poros rungtynės vyks spalio 16 dieną Prienuose.

„Betsafe-LKL“ atstovai į priekį pabėgo jau pirmosiomis susitikimo minutėmis. Sužaidus pusę pirmojo kėlinio prieniškiai pirmavo 14:2.

Antrajame ketvirtyje „Skycop“ pradėjo ankstyvą varžovų triuškinimą. Po D. Lavrinovičiaus ir Martyno Gecevičiaus tritaškių svečiai nutolo 36:18.

Po pertraukos vaizdas ant parketo nepasikeitė. V. Šeškaus kariauna toliau didino savo pranašumą ir kiek sustojo tik ketvirtajame kėlinyje, nepaisant to, nuskambėjus finalinei sirenai „Skycop“ šventė užtikrintą pergalę.

„Skycop“: Darjušas Lavrinovičius 18 tšk., Martynas Gecevičius 11 tšk., Kšištofas Lavrinovičius 9 tšk., Ignas Lukošius ir Mindaugas Lukauskis po 7 tšk., Mike’as Bruesewitzas (6 atk. kam.) 6 tšk., Gintaras Leonavičius (7 atk. kam.) ir Austinas Ariansas po 5 tšk., Ovidijus Varanauskas (7 rez. perd.) ir Arnas Labuckas po 4 tšk., Domantas Šeškus 2 tšk.