Nors už nuopelnus Prienų krepšiniui buvo apdovanotas ilgametis miesto komandos treneris Virginijus Šeškus, į aikštelę šios emocijos tinkamai nepersidavė – Prienuose viešėję Kauno „Žalgirio“ (15-0) krepšininkai 105:64 (29:12, 22:16, 24:21, 30:15) įveikė vietos „CBet“ (6-9) ekipą.

Situacija aikštelėje gana aiški tapo jau pirmajame kėlinyje – jį pakiliai rungtyniavę žalgiriečiai laimėjo net 29:12 ir, iš esmės, jau tada atsakė į visus klausimus.

Prienų krepšininkai niekaip nerado atsakymų į žalgiriečių atakas ir trečiajame kėlinyje jų deficitas peržengė 30 taškų ribą (44:75).

Bene esminis rungtynių akcentas įvyko per ilgąją rungtynių pertrauką – būtent tada aikštelėje buvo pagerbtas ilgametis Prienų komandos treneris Virginijus Šeškus.

Kol į Prienų arenos palubes kilo 10-uoju numeriu pažymėti V. Šeškaus marškinėliai, pats treneris, gausiai palaikomas vietos sirgalių, sunkiai tramdė ašaras.

Prienų komandos strategas Mantas Šernius sakė, jog iš savo auklėtinių tikėjosi daugiau.

„Tikėjausi, kad kaip komanda prieš „Žalgirį” žengsime žingsnį į priekį, bet jis nebuvo toks, kokio laukiau. Varžovai šį kartą atvažiavo pikti, jiems pridėjo kokybės ir sirgaliai. Mes dar esame toli toli, dėl to, kad jie turi treniruotes Eurolygoje, o mes – tik vienas rungtynes per savaitę. Nepaisant visų klaidų norėčiau geresnio organizuotumo iš gynėjų”, – pažėrė priekaištų M. Šernius.

„CBet“: Laurynas Birutis 17, Karolis Guščikas 8, Kerras Kriisa 7, Mindaugas Lukauskis ir Regimantas Miniotas po 6;

„Žalgiris“: E. Ulanovas 24 (10/13 met.), Nigelas Hayesas 13, Martinas Gebenas 12, Zachas LeDay 9;