Mindaugas Lukauskis sužaidė jubiliejines, 600-ąsias karjeros rungtynes „Betsafe–LKL“ čempionate, tačiau pergale šio įvykio Prienų „Skycop“ komanda nepažymėjo.

Didžiąją dalį rungtynių pirmavę, tačiau jų pabaigoje susitikimo vadžias paleidę prieniškiai 68:75 (19:17, 21:17, 14:18, 14:23) turėjo pripažinti Vilniaus „Ryto“ ekipos pranašumą.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 19 taškų surinkęs Malcolmas Grantas. Jubiliejines rungtynes žaidęs Mindaugas Lukauskis pelnė 10 taškų.

Nors „Rytas“ susitikimą pradėjo atkarpa 6:0, šeimininkai greitai atsitiesė bei ne tik laimėjo pirmąjį kėlinį, bet antrajame dar ir įgijo dviženklę persvarą 40:30. Vilniečiai patys tuomet spurtavo 10:0 ir išlygino rezultatą 40:40.
Po pertraukos komandos žaidė taškas į tašką, o ketvirtojo kėlinio viduryje „Skycop“ dar pirmavo 63:62. Visgi po dviejų E. Bendžiaus tritaškių ir M. Echodo dvitaškio svečiai išsiveržė į priekį 70:65 bei per likusias dvi minutes pergalės jau nepaleido.

„Akivaizdžiai pritrūko jėgų. Reikėjo ir sėkmės, bet mes tikrai neblogai atstovėjome gynyboje, net keista. Tokios rungtynės, kurias pralaimėjęs nelabai pyksti“, – po mačo sakė „Skycop“ vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus.

Abi ekipos retai ir taikliai atakavo nuo baudų metimo linijos. Prieniškiai įmetė viso labo 7 metimus iš 8 (88 proc. taiklumas), o „Rytas“ – 12 iš 14 (86 proc. taiklumas).

„Skycop“: Malcolmas Grantas 19 tšk., Darjušas Lavrinovičius 11 tšk, Vytenis Lipkevičius (8 atk. kam.) ir Mindaugas Lukauskis po 10 tšk., Žygimantas Janavičius 6 tšk., Gintaras Leonavičius, Kšištofas Lavrinovičius ir Martynas Gecevičius po 4 tšk., Domantas Šeškus ir Ernestas Mankauskas aikštėje nepasirodė.