Varžovų tritaškių metimų nesustabdę prieniškiai krito Panevėžyje. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai 74:92 (19:22, 15:24, 23:29, 17:17) nusileido vietos „Lietkabelio“ krepšininkams.

Apylygiai komandos atrodė tik pirmajame kėlinyje – vėliau „Lietkabelis“ atitrūko. Skirtumas tapo dviženklis, o po ilgosios pertraukos perkopė 20 taškų ribą – 75:52.

Rezultatyviausias ir naudingiausias „Betsafe–LKL“ sezono rungtynes sužaidė Žygimantas Janavičius – įžaidėjas surinko 19 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Momentais rodome, kad galime žaisti, bet ateina momentai, kai paleidžiame kontrolę ir gauname be atsako kokius 8 taškus. Labai daug tokių atkarpų. Gali prigalvoti daug pasiteisinimų, brolis buvo tik vienas, bet ir su mažiukais prisivijome ir vėliau sekė trys klaidos. Išvykoje taip labai sunku.

Kitas dalykas – pataikymas. Per visą mano karjerą Prienuose nebuvo tokio blogo puolimo. Turime pataikančius iš perimetro žaidėjus, o sunkesnius metėme tik kokius tris metimus“, – auklėtiniams priekaištavo V.Šeškus, pasigedęs ir degančių akių.

„Skycop“: Žygimantas Janavičius (5 rez. perd.) 19 tšk., Martynas Gecevičius (5 rez. perd.)15 tšk., Vytenis Lipkevičius 12 tšk., Malcolmas Grantas 11 tšk., Arnas Labuckas 10 tšk., Darjušas Lavrinovičius (10 atk. kam.) 7 tšk., Mindaugas Lukauskis ir Gintaras Leonavičius taškų nepelnė, o Domantas Šeškus ir Anthony Lee aikštėje nepasirodė.