Prienų „CBet“ ekipa užbaigė darbą, kurį pradėjo Šilutėje ir užtikrintai žengė į kitą Karaliaus Mindaugo taurės etapą.

18 taškų pranašumą svečiuose susikrovę prieniškiai namuose dar kartą palaužė „Šilutę“ 88:75 (19:13, 22:19, 19:23, 28:20) ir nepaliko vilčių NKL atstovams.

Aikštės šeimininkus į pergalę vedė 13 taškų surinkęs Karolis Guščikas ir po 12 pridėję Martynas Varnas, Regimantas Miniotas bei Skylaras Spenceris.

Išskirtinį pasirodymą šiame susitikime surengė ir Arnas Velička. Įžaidėjas pelnė 9 taškus, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 6 ir perėmė 5 kamuolius bei surinko 29 naudingumo balus.

Prieniškiai jau po pirmojo kėlinio įgijo šešių taškų pranašumą (19:13), o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė jau devyni taškai – 41:32.

Po ilgosios pertraukos svečiai iš Šilutės dar kibo į atlapus „CBet“ ekipai ir prieš lemiamą ketvirtį savo deficitą sumažino vos iki 5 taškų (60:55).

Vis dėlto, ketvirtąjį kėlinį „CBet“ ekipa pradėjo sėkminga atkarpa 16:8 ir galutinai pabėgo nuo savo varžovų (76:63).

„CBet“: Karolis Guščikas 13 (6/6 dvit.), Martynas Varnas (4/7 trit.), Skylaras Spenceris (8 atk. kam.) ir Regimantas Miniotas (8 atk. kam.) po 12, Arnas Velička (6 atk. kam., 10 rez. perd., 5 per. kam., 29 n.b.) ir Vaidas Čepukaitis po 9.

„Šilutė“: Byronas Sanfordas 15, Omaras Alstonas 12 (11 atk. kam.), Simonas Serapinas 11.