Manto Šerniaus auklėtinių išvyką į Panevėžį nebuvo sėkminga. Septyniese žaidusi Prienų „CBet“ ekipa 76:62 (19:18, 25:9, 12:17, 20:18) turėjo pripažinti vietos „Lietkabelio“ pranašumą.

Prieniškiai po pertraukos nemenkai kibo į atlapus, tačiau perlaužti rungtynių nepavyko.

Likus 6 minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos, „CBet“ pralaiminėjo jau vos 5 taškais, tačiau lemiamomis akimirkomis pergalės iškovoti nepavyko.

Itin prie sugrįžimo prisidėjo Laurynas Birutis. Ilgarankis „centras“ buvo problema žemesnei panevėžiečių priekinei linijai. L. Birutis rungtynes baigė su 11 taškų ir 22 naudingumo balais savo sąskaitoje.

„CBet“ sugrįžo į rungtynes su labai susiaurėjusia rotacija. Rungtynėms registruoti buvo vos 9 žaidėjai, o Ernestas Mankauskas ir Gediminas Maceina nepakilo nuo suolo. Lukas Uleckas ir Vaidas Čepukaitis nebuvo registruoti dėl ligos.

„Noriu pasveikinti varžovus su pergale. Buvome neįprastoje situacijoje ir rungtynių metu reikėjo spręsti ne vieną galvosūkį. Vyrai kovėsi, atidavė, ką gali. Laimėjome kovą dėl kamuolių, tai buvo kova, kurios mums reikėjo pergalei. Trūko geresnio pataikymo iš toli, poros geresnių situacijų gynyboje ir būtume išsivežę pergalę“, – situacijos nedramatizavo „CBet“ vyr. treneris Mantas Šernius.

„Lietkabelis“: Ž. Šakičius 17 (10 atk. kam., 26 naud. bal.), Vytenis Lipkevičius 12 (4 atk. kam.), Tomas Dimša ir Gabrielius Maldūnas po 10 taškų.

„CBet“: Regimanas Miniotas 18 (6/6 dvit.), L. Birutis 11 (7 atk. kam., 22 naud. bal.), Arnas Velička 10 (6 rez. perd.)