Prienų „CBet“ Gaming esporto komanda ir toliau tęsia kovas įvairiuose tarptautiniuose NBA 2K20 žaidimo turnyruose. Pabaigus kovą vienuose čempionatuose, juos keičia kiti, taip džiugindami krepšinio išsiilgusius sirgalius.

Prancūzų organizuotame tarptautiniame „Buzzer Beater“ turnyre Prienų „CBet“ Gaming esporto komanda pasirodymą turėjo pabaigti anksčiau nei norėjo – per dešimt rungtynių buvo iškovotos keturios pergalės ir į antrąjį turnyro etapą patekti nepavyko, kadangi iš grupės toliau žengė tik dvi geriausios komandos. Tiesa, grupėje net dvi komandos neiškovojo nei vienos pergalės, tad ketvirta vieta grupėje gali būti vertinama kaip tendencingas rezultatas.

Verta pažymėti, jog būtent Prienų „CBet“ Gaming esporto komandos grupėje rungtyniavo ir šio turnyro titulą ginanti „Fist 2k“ komanda. Turkijos esporto milžinui „Futbolist“ priklausanti ekipa savo gretose turi net du žaidėjus, kurie buvo per žingsnį nuo pačios stipriausios NBA2K lygos durų pravėrimo. „Fist 2k“ komandos įžaidėjas Marcel Stohl net gi buvo išrinktas naudingiausiu NBA2K lygos turnyro Londone žaidėju. Kalbant tradicinio krepšinio terminais, tai būtų tolygu tapti Eurolygos reguliariojo sezono ir finalų MVP. Būtent minėtoji Turkijos ekipa mūsų grupėje iškovojo 9 pergales per 10 rungtynių ir taip grupėje užėmė pirmąją vietą.

Dar nepasibaigus „Buzzer Beater“ turnyrui, Prienų „CBet“ Gaming esporto komanda stojo į kovą dar viename turnyre. „NBA2KCONTEST & NICECACTUS“ organizuotas čempionatas vyko atkrintamųjų varžybų principu – kaunamasi iki dviejų pergalių, o pralaimėjus turnyras komandai būtų baigtas. Prieniečiai pirmajame turnyro etape susitiko su „Dunking Donuts“ ekipa iš Rusijos. Deja, patyrus skaudžias nesėkmes pasirodymas turnyre buvo baigtas.

Tiesa, komanda jau spėjo pradėti kovas kitame tarptautiniame turnyre „Surge League“. NBA lygos principu organizuojamame turnyre Prienų „CBet“ Gaming esporto komanda rungtyniauja rytų konferencijoje. Įdomu ir tai, jog turnyre rungtyniauja ir tradiciniam krepšinio pasauliui pažįstamos komandos – Klaipėdos „Neptūno“, Panevėžio „Lietkabelio“ bei Jėnos „Science City“ (Vokietija) esporto komandos. Iki gegužės 31 dienos Prienų „CBet“ esporto komanda sužais 40 rungtynių.

Jau šį vakarą, balandžio 6 dieną, 22:15 valandą kviečiame stebėti „Surge League“ turnyro rungtynes su „Lietkabelio“ ekipa. Tiesioginę rungtynių transliaciją galėsite stebėti „CBet“ komandos „Facebook“ puslapyje paspaudę čia.

Kviečiame sekti esporto ekipos gyvenimą socialiniuose tinkluose ir taip sužinoti visą informaciją apie artėjančias ar jau buvusias rungtynes. Primename, jog pačios svarbiausios rungtynės tiesiogiai transliuojamos pagrindinio Prienų „CBet“ klubo „Facebook“ puslapyje. Pateikiame naudingų nuorodų sąrašą:

  • Prienų „CBet“ esporto komandos „Instagram“ paskyra – spausti čia.
  • Prienų „CBet“ esporto komandos „Twitter“ paskyra – spausti čia.
  • Prienų „CBet“ esporto komandos tiesioginių vaizdo transliacijų „Facebook“ puslapis – spausti čia.
  • Tarptautinio turnyro „Surge League“ turnyrinė lentelė – spausti čia.