Karaliaus Mindaugo taurės antrąjį atrankos etapą Prienų „Skycop“ ekipa pradėjo pralaimėjimu. Darjušo Lavrinovičiaus vedami prieniškiai namuose vos vieno taško skirtumu 83:84 (23:31, 21:16, 14:13, 25:24) nusileido Alytaus „Dzūkijos“ komandai.

Pirmąkart „Skycop“ į priekį išsiveržė po Vytenio Lipkevičiaus baudų, pataikytų įpusėjus ketvirtam kėliniui – 72:71. Kertinis momentas įvyko likus 30 sekundžių, kai Egidijui Dimšai užfiksuota nesportinė pražanga, o Vyteniui Lipkevičiui – įprasta. Tai vėl leido tvyroti lygybei – 83:83. Vis tik likus 1,6 sekundės pats E. Dimša stojo mesti baudų metimų ir pataikęs vieną leido savo komandai turėti minimalų pranašumą prieš atsakomąsias rungtynes.

Jos vyks gruodžio 4 dieną Alytuje.

Alytaus komanda valdė rungtynes 35 minutes, nepaisant to, kad Darjušas Lavrinovičius kitoje aikštės pusėje siautėjo kaip geriausiais laikais.

Antrajam kėliniui prasidėjus „Dzūkija“ pirmavo 36:23, tačiau D. Lavrinovičius su Martyno Gecevičiaus pagalba leido „Skycop“ priartėti – 36:38. Po ilgosios pertraukos rezultatą buvo pavykę išlyginti (51:51) ir nuo to laiko šeimininkai vis laikėsi šalia oponentų.

D. Lavrinovičius pelnė net 23 taškus per pirmą mačo dalį ir turėjo tempti į priekį Prienų klubą iki pat paskutinės sirenos, nes Kšištofas išnaudojo pražangų limitą, o Igno Lukošiaus išėjimas į aikštę buvo trumpas.

„Skycop“: Darjušas Lavrinovičius (6 atk. kam., 3/7 trit., 30 n.b.) 28 tšk., Martynas Gecevičius (5/8 trit., 5 rez. perd.) 17 tšk., Ovidijus Varanauskas 15 tšk., Vytenis Lipkevičius 13 tšk., Arnas Labuckas (5 rez. perd.) 5 tšk., Domantas Šeškus 3 tšk., Gintaras Leonavičius 2 tšk., Kšištofas Lavrinovičius ir Ignas Lukošius taškų nepelnė, o Ernestas Mankauskas aikštėje nepasirodė.