Panevėžio „Lietkabelis“ (9/4) atsirevanšavo už pralaimėjimą trečiadienį. Antras rungtynes iš eilės Prienuose su „CBet“ (6/10) ginklus surėmę svečiai nugalėjo 92:70 (26:15, 19:20, 25:21, 22:13).

„Lietkabelis“ jau pirmajame kėlinyje spėjo atitrūkti. 10:0 spurtą sukurpę panevėžiečiai atitrūko dviženkliu atstumu (26:13). Iki pertraukos „Lietkabelis“ išliko stabilus, o M. Normantas pataikė trečiąjį tritaškį iš tiek pat galimų – panevėžiečiai priekyje 45:35.

Po pertraukos M. Normantas įsūdė dar du tolimus metimus, o „Lietkabelio“ distancija išaugo iki 18 taškų (66:48). Paskutiniam šturmui prieniškiai pakankamai jėgų nesukaupė ir per likusį laiką svečiai nužygiavo pergalės link.

„Reikia pasveikinti varžovus, atvažiavo teisingai nusiteikė. Neįrodžiau vyrams, kad šiandien bus labai stipri kova. Mus kiekvienoje situacijoje griebė už gerklės, sumažėjo perdavimų kokybė, krito pataikymo procentas, tikrai ne to norime. Pagrindinis akcentas buvo fiziškumas ir kova“, – spaudos konferencijoje kalbėjo prieniškių strategas Mantas Šernius.

„CBet“: M. Wrightas 14, Einaras Tubutis 11 (5 atk. kam.), Mindaugas Sušinskas ir Gilvydas Biruta po 10 taškų.

„Lietkabelis“: M. Normantas 24 (3/3 dvit., 5/7 trit., 31 naud. bal.), Gytis Masiulis 14, Kyle’as Vinalesas, Djordje Gagičius ir Marius Valinskas po 11 taškų.